sluit

Inspiratiemiddag 'Ruimte en ontmoeting' voor woongroepbewoners

09 oktober 2025 - 14.00 - 16.00 uur

Informatie


datum: 09 oktober 2025
tijd: 14.00 -16.00 uur
Georganiseerd door: Centrum Groepswonen

Inspiratiemiddag voor woongroepen

Op donderdag 9 oktober 2025 organiseren we onze inspiratiemiddag voor woongroep-bewoners met het thema “Ruimte en Ontmoeting”.

  • Locatie: Riviervismarkt 2, Den Haag
  • Datum: 9 oktober 2025
  • Tijdstip: 14.00-16.00 (inloop vanaf 13.45)

Eerder dit jaar deed Centrum Groepswonen in opdracht van de Gemeente Den Haag onderzoek naar het gebruik van gemeenschappelijke ruimtes, o.a. in woongroepen. Er zijn 22 locaties bezocht en verschillende woongroepbewoners geinterviewd. Uiteraard willen we de resultaten graag delen. We zijn benieuwd naar de reacties en wellicht input voor het verbeteren van het gebruik van gemeenschappelijke ruimten in woongroepen.

Op dit moment is er in de Haagse Hogeschool een onderwijsprogramma waar het ontmoeten van ouderen centraal staat. Hoe maak je een ruimte optimaal om elkaar te kunnen ontmoeten? Studenten vertellen over de resultaten van hun vooronderzoek en gaan daarover ook graag in gesprek.

Wij hebben een inspirerend programma gemaakt met dit keer ‘Ruimte en Ontmoeting’ als centraal thema:

  • Uitkomsten onderzoek gemeenschappelijke ruimtes
  • Presentatie vooronderzoek studenten Haagse Hogeschool
  • Pauze
  • Dialoogtafels
  • Afsluiting en borrel

Alle woongroep-bewoners zijn van harte uitgenodigd hieraan deel te nemen! 

En wie weet leidt het tot een mooi ontwerp van de studenten voor de meest ideale (stedelijke) ontmoetingsruimte.

Aanmelden is gewenst: stuur voor 3 oktober een mail naar info@centrumgroepswonen.nl met uw eigen naam en de naam van de woongroep/ woongemeenschap.

Graag tot de 9e!

 

 

Locatie


Contactinformatie


  • Riviervismarkt 2, Den Haag
  • Tel: info@centrumgroepswonen.nl