Geslaagde zomerborrel Fook Sau
Op woensdagmiddag 20 augustus 2025 vond de zomerborrel van woongroep Fook Sau plaats. Dit in het kader van een goede voorzetting van het programma SamenKracht dat begin dit jaar van start is gegaan. Met samenwerkingspartners, Wijkz, Haag Wonen, HWW Zorg, Stichting Jeugdwerk en Centrum Groepswonen.
Het bestuur van de woongroep en verschillende woongroepbewoners hadden heerlijk eten geregeld met ondersteuning vanuit Stichting Jeugdwerk en Centrum Groepswonen. Ook van de aanwezigen werd een kleine bijdrage gevraagd. Er werden verschillende optredens gegeven waaronder opera zang, Tai Chi en een traditionele dans.
Daarnaast werd er gezellig gekletst en gegeten. Met zo'n 40 aanwezigen kunnen we het een geslaagde samenkomst noemen. Dat smaakt naar meer.